- MSI

Цена
€113 79 / 222 55 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.msi.com/Gaming-gear/VIGOR-GK70-RED-GAMING-KEYBOARD/Specification
Type
Wired USB 2.0
Cable
Braided Fiber (1.8 m) with cable strap (Micro USB)
System requirements
System with USB port
Backlighting
Full RGB Illumination (16.77 Million Colors)
Dimensions
354*137*46 / 405x84x186 mm
Warranty
12 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | https://www.msi.com/Gaming-gear/VIGOR-GK70-RED-GAMING-KEYBOARD/Specification |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Gaming-gear/VIGOR-GK70-RED-GAMING-KEYBOARD/Specification |
| Type | Wired USB 2.0 |
| Cable | Braided Fiber (1.8 m) with cable strap (Micro USB) |
| Type | Wired USB 2.0 |
| System requirements | System with USB port |
| System requirements | System with USB port |
| Backlighting | Full RGB Illumination (16.77 Million Colors) |
| Backlighting | Full RGB Illumination (16.77 Million Colors) |
| Dimensions | 354*137*46 / 405x84x186 mm |
| Warranty | 12 Months |
| Dimensions | 354*137*46 / 405x84x186 mm |
| Warranty | 12 Months |
| Cable | Braided Fiber (1.8 m) with cable strap (Micro USB) |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип ключове | Механични |
| Подредба | TKL |
| Подсветка | RGB |
| Език на клавиатурата | US |
| Тип на суичовете | Cherry MX |
| Hot-swappable | Не |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| N-Key Rollover | Да |
| Макро клавиши | Не |
| Включена опора за китка | Не |
| USB Passthrough | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Клавиатура MSI VIGOR GK70 US Gaming RGB
Доминирайте в игрите с MSI VIGOR GK70 – компактна механична клавиатура, създадена за скорост и прецизност. Издръжливата ѝ конструкция и яркото RGB осветление осигуряват както производителност, така и стил за сериозните геймъри.
Ключови Предимства
- Механични ключове — Бърза и тактилна реакция за конкурентни игри.
- RGB осветление за всеки клавиш — Персонализирайте настройката си с милиони цветове и динамични ефекти.
- Компактен дизайн — Спестява място на бюрото, запазвайки основните клавиши.
- Издръжлива конструкция — Подсилена рамка за дълготрайна надеждност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (USB) |
| Тип ключове | Механични |
| Подредба | TKL |
| Подсветка | RGB |
| Език на клавиатурата | US |
| N-Key Rollover | Да |
Какво има в кутията
- Клавиатура MSI VIGOR GK70
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






